Ochsner
Chcem
nezáväznú
ponuku

Čaká ma rekonštrukcia kúrenia

Stará kotolňa dosluhuje. Dom máte zateplený, okná sú vymenené za nové a energetická potreba klesla približne o päťdesiat percent. Starý, predimenzovaný kotol na tuhé palivá, alebo "plytvajúci" plynový kotol s nízkou účinnosťou by ste najradšej odviezli do zberu.

Avšak ešte predtým je potrebné vybrať nový zdroj vykurovania, ktorý bude zodpovedať modernej dobe a požiadavkám na komfort vykurovania, spĺňajúci súčasné štandardy.

Naša ponuka obsahuje tepelné čerpadlá až do 65°C výstupnej teploty, ktoré sú schopné zaistiť vykurovanie aj v stávajúcom systéme radiátorov, vypočítaných na vyššie teplotné spády. Je samozrejmosťou, že Vám ponúkneme nielen tepelné čerpadlo, ale kompletnú kotolňu pre potreby vykurovania, prípadne chladenia, ohrevu teplej vody, alebo bazéna. Riešenie OCHSNER poskytuje taktiež príslušný komfort prevádzky, ovládania zariadenia, vysoké kvalitatívne parametre tepelných čerpadiel a ich zostáv a v neposlednom rade dlhú životnosť.

Pre ďalší postup nás kontaktujte.

Skúsenosti našich klientov...

  • Zariadenie: OCHSNER AIR 18C11
  • Lokalita: Mohelnice
  • Montáž: 2019
Montáž proběhla bez problémů, skvělá komunikace, venkovní jednotka není slyšet, pokud jí chcete zaslechnout musíte jít velmi blízko ať máte šanci něco zaslechnout.
Mohelnice
1
Špecialista na tepelné čerpadlá už 42 let
2
Stovky tisíc spokojných zákazníkov v Rakúsku, Nemecku, Švajčiarsku a ďalších krajinách
3
Najtichšie výparníky na trhu s hlučnosťou od 18 dB(A)
4
Najvyššie súčinitele účinnosti (skúšané vo WPZ Testzentrum Buchs, Švajčiarsko)
5
Široký sortiment vykonaní a výkonov od 2,2kW do 960kW
6
Teplota kúrenia až 65°C ( až 98°C u priemyselných aplikácií)
7
Vyskúšaná životnosť viac ako 20 rokov